KT-TAPE

Privatumo politika

Vertiname savo klientų privatumą ir tikime, kad mūsų klientų duomenų apsauga – vienas iš svarbiausių mūsų uždavinių. Sukūrėme šias privatumo taisykles, apibūdinančias asmens duomenų naudojimą:

  1. Informacijos gavimas. Prašome pateikti tik tiek asmeninių duomenų, kiek leidžiama pagal įstatymus arba reikia ir saugu, norint suteikti aukštos kokybės paslaugas.
  2. Mūsų darbuotojai ir privatumas. Visi mūsų darbuotojai informuojami apie konfidencialumo svarbą. Prieigą prie duomenų bazės turi tik tie darbuotojai, kurie naudoja šią informaciją savo darbe.
  3. Saugumas. Norint naudotis konfidencialiais duomenimis, yra griežtos procedūros ir technologinė kontrolė, atitinkančios teisinius reikalavimus ir klientų aptarnavimo poreikius.
  4. Informacijos atskleidimas trečiosioms šalims. Asmeninė informacija trečiosioms šalims atskleidžiama tik tuo atveju, jei to reikalauja valstybinės institucijos, yra kliento sutikimas arba tai būtina sandoriams sudaryti ir (arba) paslaugoms teikti.
  5. Privatumas ir verslo partneriai. Jei mūsų technologijos ir paslaugos taps prieinamos mūsų verslo partneriams, jiems bus atskleista tik reikalinga informacijos dalis. Mes dėsime visas pastangas, siekdami užtikrinti pagal sutartį technologijų ir paslaugų naudojimą, vadovaudamiesi šiomis privatumo taisyklėmis.