KT-TAPE

MIS ON KT TAPE?

Kui treenite oma esimese maratoni, järjekordse kuldmedali või lihtsalt mõne intensiivse spordiürituse jaoks, teate, et mitte miski ei aeglusta teid rohkem kui vigastus.
Alati võib ennast valuvaigisteid täis toppida või rahulduda kõrvaltvaatajaks jäämisega, kuid loobumine ei ole lahendus ja valuvaigistid võivad olla ohtlikud. Niisiis võite te otsida abi rõhksidemetelt või sporditeipidelt, kuid need piiravad teie liikumisvabadust, on ebamugavad ja, tuleb tunnistada, ei näe just kõige paremad välja. Siin tulebki mängu KT Tape!

PAREM SPORDITEIP!

Õnneks on olemas alternatiiv, mis on kliiniliselt tõestatud, sportlaste endi poolt testitud ja miljonite inimeste poolt kogu maailmas heaks kiidetud. Seda nimetatakse KT Tape’iks. KT Tape on kerge ja mugav ning seda kasutatakse sadade enim levinud vigastuste – nagu põlvevalu, sääreluu stressisündroom ja tennisisti küünarnukk – ravimiseks ja ennetamiseks.

KT Tape mitte ainult ei näe hea välja, vaid selle mõju kestab 24 tundi ööpäevas ja seda võib peal kanda korraga mitu päeva. Samuti võib seda kanda vees olles. Tavalise rõhksidemega pole see võimalik.

KUIDAS SEE TOIMIB?

Oletame, et te lõpetasite just oma lemmiktreeningu ja nüüd tekitab alaselg teile tõelist piina. KT Tape leevendab valu, vähendades survet ja stimuleerides vereringet, et kiirendada taastumisprotsessi.

Või näiteks käisite te sörkimas, väänasite põlve välja ja nüüd on valus joosta või trepist üles kõndida. KT Tape pakub vigastatud liigestele stabiilsust ja tuge. Kuna teibiribad on ette lõigatud, võib need kohe pärast karbist välja võtmist soovitud piirkonnale asetada.

Lihtsalt vaadake kasutusjuhendit, pange teip peale ja oletegi taas valmis sportima.

MILLINE TOODE VALIDA?

Tutvuge kõikide toodetega meie toodete lehel: https://monger.eu/kttape/tooted/

Mida wikipedia ütleb? Loe siit: https://en.wikipedia.org/wiki/Elastic_therapeutic_tape