KT-TAPE

KT TAPE PRO EXTREME (ar īpaši spēcīgu līmi)

23.00

Apraksts

Elastīgs sporta teips sāpju atvieglošanai un atbalstam

KT TAPE® PRO EXTREME ™ elastīgs sporta teips sāpju atvieglošanai un atbalstam ekstremālos apstākļos. PRO EXTREME ™ ir izgatavots no KT TAPE® ekskluzīvā sintētiskā materiāla, kas ir izstrādāts maksimālai izturībai ar mūsu spēcīgāko līmi, kas nodrošina maksimālu pielipšanu. PRO EXTREME ™ var valkāt 4-7 dienas no vietas. Tas ir īpaši izstrādāts, lai nodrošinātu efektīvu atbalstu intensīvas darbības laikā ekstremālos apstākļos, ieskaitot slapjumu, lielu karstumu, augstu mitruma līmeni un taukainu ādu.

  • Īpaši stipra līme
  • Ērts valkāšanā
  • 4-7 nēsāšanas dienas
  • Aizsargājoša kastīte
  • Stiprs atbalsts
  • Ūdensizturīgs
  • Atstarojošs zīmējums

KT TAPE® PRO EXTREME™ TEHNOLOĢIJA

ĪPAŠI STIPRA LĪME

KT TAPE™ PRO EXTREME™ īpaši stiprā līme ir speciāli izstrādāta, lai palīdzētu saķerei smagas aktivitātes laikā ekstrēmos apstākļos, ieskaitot slapjumu, lielu karstumu, augstu mitruma līmeni un taukainu ādu.

SINTĒTISKAIS MATERIĀLS

Mūsu sintētiskais materiāls ir inženiertehniskais materiāls, ko esam izveidojuši, lai palīdzētu teipa elastībai ar izturību un stiprumu, piedāvājot lielāku, ilgstošāku atbalstu.

NOŅEMŠANĀ ESIET PIESARDZĪGI

Teipa noņemšana

Teipa noņemšanu sāciet no stūra. Kad ņemat nost teipu, pieturiet ādu uz leju ar vienu roku, vienlaikus uzmanīgi ceļot teipu uz augšu ar otru roku. Noņemiet lēnām.

Jutīgai ādai vai stipras pielipšanas gadījumā

Gadījumos, kad ir jutīga āda vai teipu ir grūti noņemt, teipa virspusē ieberzējiet bērnu eļļu vai olīveļļu, lai palīdzētu izšķīdināt līmi. Pagaidiet piecas minūtes un pēc tam lēnām noņemiet.

Krāsas: Melna

Papildus informācija

Color

bēšs, melns